ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельниччина вже готується до ще неоголошеної хвилі мобілізації

Офіційно про новий етап поки мови немає, проте у військовому комісаріаті не хочуть, аби сьома хвиля застала їх зненацька
Depo.
19 серпня 2015 08:07
ФОТО: depo.ua
Хмельниччина вже готується до ще неоголошеної хвилі мобілізації
Хмельниччина вже готується до ще неоголошеної хвилі мобілізації

Хмельниччина активно готуватиметься до наступної хвилі мобілізації, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на коментар в ФБ воєнкома.

Мобілізовані у шосту хвилю зараз у навчальних центрах, офіцери ж проходять підготовку у військових вищих навчальних закладах.

За словами обласного воєнкома Сергія Присяжнюка, Хмельниччина виконала план не повністю, лише на 93%, хоч і це - доволі непоганий результат у нинішніх реаліях.

"По офіцерах і техніці ми виконали план на 100%. Було мобілізовано 19 одиниць техніки, 14 з яких відремонтували. На медкомісії викликали 6576 осіб, з'явились на огляд лише 4219, з них визнано придатними до військової служби - 1268 чоловік. - Ця хвиля була важкою, у людей згасає патріотизм, дуже було мало добровольців: близько сотні", - говорить воєнком.

Із завданнями мобілізації найкраще впорались міста Хмельницький і Волочиськ та Шепетівський, Новоушицький, Старокостянтинівський, Хмельницький, Віньковецький райони. Пасуть задніх Дунаєвецький і Деражнянський райони. А з деяких сільських рад не призвали жодного чоловіка.

Офіційно про наступний етап мобілізації не повідомляють, але і не заперечують такої можливості. За словами воєнкома, на обліку в області достатньо чоловіків, яких можна призвати у разі необхідності.

Проблема в тому, що багато хто ухиляється від мобілізації.

Як ми писали, і в шостій хвилі мобілізації Хмельниччина була в лідерах.

Більше про мобілізацію і мобілізованих читайте на khm.depo.ua.