До Нетішинської ОТГ вирішили приєднатися і громади двох сіл

Жителі сіл Старий Кривин і Новий Кривин прийняли рішення долучитися до Нетішинської громади

Про це інформують в Нетішинській міськраді, передає Depo.Хмельницький.

Третього березня в Старокривинському Будинку культури відбулися громадські слухання. На порядок денний висувалося питання про добровільне приєднання сіл Старий і Новий Кривин до Нетішина або до Крупецької ОТГ. Окрім місцевих жителів на зустрічі були присутні міський голова Нетішина Олександр Супрунюк, перший заступник міського голови Іван Романюк, голова Крупецької ОТГ Валерій Михалюк, очільник міста Славута Василь Сидор, депутати Хмельницької обласної ради Олександр Миклуш і Наталія Коваль, депутати Нетішинської міської ради, активісти.

Впродовж декількох годин присутні мали можливість висловити свої позиції, розповісти про перспективи розвитку та можливості громади у майбутньому. Після обговорення відбулося таємне голосування мешканців сіл Старий Кривин і Новий Кривин.

За результатами голосування, більшість висловили бажання приєднатися до Нетішина. Зокрема, 161 голос за приєднання до Нетішина, а 139 – за приєднання до Крупецької ОТГ. Всього участь в слуханнях взяли 301 житель, проте один бюлетень було зіпсовано. 

Нагадаємо, цьогоріч ще у шести ОТГ Хмельниччини з'являться ЦНАПи.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький