До кінця року в Кам'янці запрацює еколого-освітній візит-центр

Для візит-центру реставрують аварійне приміщення колишнього Літнього театру, який занепав наприкінці 1990-х років.

Національний природний парк "Подільські Товтри" 12 липня оголосив будівництво еколого-освітнього візит-центру на розі вулиць Пушкінської та Шевченка у Кам’янці-Подільському очікуваною вартістю 26,56 млн грн, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

За даними системі "Прозорро", переможець тендера повинен здати будівлю "під ключ": провести внутрішні та зовнішні будівельні роботи, змонтувати пожежну сигналізацію, встановити індивідуальний тепловий пункт, закупити і встановити офісні меблі, підвести зовнішнє освітлення і облаштувати благоустрій територій. Усі роботи мають бути завершені до 20 грудня 2019 року.

Раніше місцеві ЗМІ повідомляли, що місцем розташування візит-центру обрано аварійне приміщення колишнього Літнього театру, який занепав наприкінці 1990-х років. Кабмін 24 квітня ухвалив постанову щодо використання коштів, передбачених у державному бюджеті на здійснення природоохоронних заходів. Згідно з цим документом, на будівництво еколого-освітнього візит-центру національного природного парку "Подільські Товтри" закладено 27,4 млн грн. Ще 5,2 млн грн спрямували на створення експозицій для візит-центру.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook