ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

До кінця року в парламенті має з'явитися законопроект про добудову блоків ХАЕС

"Енергоатом" планує до кінця цього року затвердити на засіданні кабміну і подати на розгляд ВРУ законопроект про завершення будівництва третього і четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС

 

Depo.
8 червня 2017 15:11
ФОТО: depo.ua

НАЕК "Енергоатом" планує до кінця цього року затвердити на засіданні уряду і подати на розгляд парламенту законопроект про завершення будівництва третього і четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС, інформує Depo.Хмельницький з посиланням на УНІАН.

Про це в ході обговорення проекту Енергетичної стратегії України до 2035 року заявив президент компанії Юрій Недашковський.

"Отримавши схвалення кабміну і провівши громадські слухання, ми повинні підготувати для розгляду проект закону про будівництво цих енергоблоків... До кінця року ми плануємо подати відповідний законопроект до парламенту", - сказав він.

Недашковський також зазначив, що згідно чинного законодавства, ядерний об'єкт загальнодержавного значення може бути побудований тільки за рішенням парламенту.

"Зараз ми направили оновлене техніко-економічне обґрунтування на державну інвестиційну експертизу. Ми впевнені, що найближчим часом отримаємо позитивний висновок", - сказав він, додавши, що після цього слід провести громадські слухання і винести проект будівництва блоків на розгляд Кабміну.

Нагадаємо, раніше ми писали, що НАЕК "Енергоатом" має домовленості з банком Barclays про фінансування добудови двох блоків на Хмельницькій АЕС.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твітері