До кінця 2021 року мають збудувати лікувально-діагностичний корпус Хмельницької обласної дитлікарні

Тендер з другої спроби виграло підприємство "Будівельний Альянс Груп", засновником якого є "порошенківець"

"Порошенківець" виграв у "ляшківця" 171 мільйон на дитячу лікарню в Хмельницькому, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Наші гроші".

КП архітектурно-будівельного проектування Хмельницької обласної ради за результатами тендеру замовило ТОВ "Будівельний Альянс Груп" будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні за 170,66 млн грн.

До кінця 2021 року корпус мають звести по вул. Кам'янецька, 94 у Хмельницькому.

Вибірково перевірені ціни матеріалів з підсумкової відомості ресурсів нижчі від ринку. Гарантійний строк становить 10 років на капітальні та рік на некапітальні конструкції.

На заробітну плату піде 19,19 млн грн, тобто 11% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 4% - 7,16 млн грн.

Ціна угоди на 1% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 172,19 млн грн.

Засновником і керівником місцевої "Будівельний Альянс Груп" є Іван Крутилко, який невдало балотувався в 2015 році до Хмельницької облради відБлоку Петра Порошенка".

Єдиним конкурентом було місцеве ПМП "Лідер" Богдана Сенчука, який тоді ж ішов у Хмельницьку облради від Радикальної партії Олега Ляшка, але депутатом теж не став.

Нагадаємо, закупівлю провели з другої спроби. Перший тендер відмінили, бо "Будівельний Альянс Груп" лишився єдиним допущеним учасником після відхилення "Лідеру" через неповний пакету документів і ПФ "Діта", внесеної за порушення конкурентного законодавства до "чорного списку" АМКУ із трирічною забороною брати участь у тендерах.

Місцева влада просила торік нардепів посприяти й виділити 200 млн грн на будівництво обласної дитячої лікарні, однак ті вимагають спочатку роботи на місці.

На початку минулого літа для будівництва нового корпусу обласної дитячої лікарні регіону розробили проект. За оновленим проектом ціна будівництва закладу охорони здоров'я зросла з 99 млн грн у 2012 році до 270 млн грн у 2017 році.

Відтак, потрібно затвердити нову проектно-кошторисну документацію, а витрати часу та ресурсів на це складуть півроку та один мільйон гривень.

Тим часом уряд поки не поспішає підтримувати зведення нового корпусу дитячої лікарні у регіоні. Перші особи Хмельницької облради зверталися до столичних чиновникі нераз, проте реакції не отримали.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook