До Хмельницького СІЗО намагалися передати "мобільні" пиріжки та гроші

Двічі напередодні до слідчого ізолятора хотіли передати заборонені предмети

26 лютого 2019 року співробітниками державної установи "Хмельницький слідчий ізолятор" попереджено спроби потрапляння на територію охоронюваної зони ряду заборонених предметів, передає Depo.Хмельницький за інформацією держустанови.

Так,  під час догляду вмісту посилки з міста Старокостянтинів на ім’я ув’язненого, працівники установи виявили та вилучили мобільний телефон марки "SUMSUNG", плату до зарядного пристрою та два штекери до нього. Дані заборонені предмети знаходились у посилці в прихованому вигляді у пиріжках.

Також під час догляду співробітниками слідчого ізолятору вмісту іншої посилки, виявлено та вилучено гроші, однією купюрою номіналом 100 гривень, які зберігалась в прихованому вигляді між пачками із цигарками.

За фактами протиправних дій громадян, співробітниками установи проводиться робота щодо оформлення та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань), відповідальність за яке передбачено у вигляді попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

Нагадаємо, днямит до СІЗО намагалися передати валюту та коштовності, заховані в оселедці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький