До Хмельницького прибули представники Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами

Керівництво області зутрілося з офіційними спостерігачами - представниками Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами місії ENEMO

На Хмельниччину завітали спостерігачі - представники Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами місії ENEMO, передає Depo.Хмелницький з посиланням на прес-службу ОДА.

Перший заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко зустрівся з офіційними спостерігачами - представниками Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами місії ENEMO: Філіп Корач та Дмітри Салаую.

Учасники зустрічі обговорили питання щодо проведення виборчого процесу на Хмельниччині.

Як зазначив Володимир Кальніченко, в області здійснюються усі необхідні заходи, спрямовані на створення необхідних умов для роботи окружних та дільничних виборчих комісій, а також вільного, демократичного волевиявлення громадян. Виборчий процес проходить в межах чинного законодавства та згідно календарного плану основних заходів, затвердженого ЦВК.

Зі свого боку, іноземну делегацію цікавили питання щодо доступу людей з обмеженими можливостями до виборчих дільниць, участі у виборах внутрішньо переміщених осіб, забезпечення транспортного сполучення до віддалених виборчих дільниць, тощо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький