ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

До кам'янецьких саперів завітав командувач сухопутних військ Канади

Українські армійці у місті над Смотричем ділились бойовим досвідом з канадськими колегами

Depo.
17 липня 2017 09:11
ФОТО: depo.ua

Командувач сухопутних військ збройних сил Канади відвідав Центр розмінування у Кам'янці-Подільскому, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу мерії.

Головний анти-мінер полковник Володимир Родіков розказав гостю про діяльність, структуру й призначення військової частини, розповів про роботу Центру із пошуку та знешкодження саморобної вибухівки.

Крім того, Володимир Родіков ознайомив гостей з навчально-матеріальною технічною базою Центру розмінування, системою підготовки саперів, водолазів, кінологів та розрахунків мінно-розшукової служби, а також подякував генералу Полу Виннику за допомогу в підготовці українських кадрів.

Під час роботи в Центрі розмінування іноземні гості перевірили навчання курсантів, які тривають у рамках "Багатонаціональної тренувальної групи - Україна", поспілкувались з українськими та канадськими військовослужбовцями.

"Наша співпраця є взаємовигідною, адже представники обох країн вчаться один в одного. Під час спілкування з канадськими інструкторами я дізнався, що вони вражені ентузіазмом своїх українських колег, а також їхнім бойовим досвідом. Хочу наголосити, що ми й самі навчаємося в українських військовослужбовців," - зазначив під час візиту генерал-лейтенант Пол Винник.

Командувач Сухопутних військ Канади також зацікавився подальшою співпрацею з підготовки військових водолазів.

Нагадаємо, у широкомасштабних українсько-американських навчаннях беруть участь і військовослужбовці Центру розмінування, що в Кам'янці-Подільському

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері