ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Укрпошта скорочується, але листоноші залишаться майже в повному складі

Ігор Ткачук відвідав кілька областей з метою познайомитись, поспілкуватись з колективами, а не перевіряти
Depo.
1 серпня 2015 15:03
ФОТО: depo.ua
Укрпошта скорочується, але листоноші залишаться майже в повному складі
Укрпошта скорочується, але листоноші залишаться майже в повному складі

Попри скрутне становище, підприємство Укрпошта намагається розвиватися, впроваджувати нові послуги, повідомляє на Depo.Хмельницький, із посиланням на видання "Є".

Вже є перший результат роботи нового керівництва: Укрпошта, мережа якої складає майже 12 тисяч відділень, перестала бути збитковою та підписує договори про співпрацю з іншими країнами.

Виконувач обов'язків генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук завітав до Хмельницького на зустріч із керівником регіональної дирекції Олегом Барчишеним. Майбутнє Укрпошти за корпоратизацією, але без права приватизації. Це потрібно для того, щоб самостійно приймати рішення, до прикладу, змінити тарифи, робити знижки, підлаштовуватись під ринок. Ігор Віталійович відвідав понад десять областей, проте зауважує, що мета його візиту - познайомитись і поспілкуватись з колективом, а не перевіряти.

Як він зауважив, нині тривають зміни у структурі генеральної дирекції, кількість якої з 411 осіб потрібно скоротити до 280. Те ж буде відбуватися в регіонах. Мають залишитись лише ті люди, які хочуть працювати і приносити підприємству користь. Але ніхто не буде скорочувати листонош і операторів. Переконаний, що зовсім скоро працівники матимуть достойну зарплатню, а робота на підприємстві вважатиметься однією із найпрестижніших в країні.

Більше про життя регіону читайте на Depo.Хмельницький.