До Хмельницького СІЗО не потрапили алкоголь та дріжджі (ФОТО)

Працівникам пенітенціарної установи вкотре вдался запобігти потраплянню заборонених речовин до СІЗО

Співробітниками державної установи "Хмельницький слідчий ізолятор" попереджено спроби потрапляння на територію охоронюваної зони ряду заборонених предметів, передає Depo.Хмельницький з посиланням на ФБ-сторінку установи.

Так, вчора під час догляду вмісту посилки з міста Стрий на ім'я ув'язненого, працівниками установи виявлено та вилучено речовину із різким запахом алкоголю, яка зберігалась в прихованому вигляді в упаковці із соком.

Згодом під час догляду співробітниками слідчого ізолятору вмісту посилки, що надійшла з міста Хмельницький на ім'я ув'язненого, виявлено та вилучено речовину з різким запахом алкоголю, яка зберігалась в прихованому вигляді в пляшці з-під "Coca-Сola".

А під час догляду вмісту передачі для "довічника" працівниками СІЗО виявлено та вилучено сухі дріжджі вагою близько 150 грамів, які були заховані в поліетиленовому пакеті в перемішку із вівсяними пластівцями.

"За фактами протиправних дій громадян, співробітниками установи проводиться робота щодо оформлення та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань), відповідальність за яке передбачено у вигляді попередження або накладення штрафу від п'ятнадцяти до двадцяти п'яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів", - додають в СІЗО.

Нагадаємо, днями до СІЗО намагалися перекинути наркотики.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький