До бюджетів Хмельниччини від продажу прав на землю в лютому надійшло більш як чверть мільйона гривень

Інвестори придбали права оренди на 2 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності

Надходження до бюджетів області від продажу прав на земельні ділянки в лютому 2019 року склали 269,04 тис. гривень, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією "Урядового порталу".

На земельному аукціоні інвестори придбали права оренди на 2 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Землі загальною площею 51,64 га розташовані на території Волочиського та Полонського районів Хмельницької області.

Переможець торгів буде сплачувати 19,6% від нормативної грошової оцінки за земельну ділянку площею 41,43 га за межами населеного пункту Новолабунської сільської ради Полонського району, що в грошовому еквіваленті становить 201,46 тис. гривень.

Також зросла вартість оренди земельної ділянки площею 10,2 га за межами населеного пункту Авратинської сільської ради Волочиського району. Під час торгів ставка річної оренди зросла з 24,94 тис. грн до 67,58 тис. гривень. Інвестор щорічно сплачуватиме до місцевого бюджету 21,68% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

За підсумками аукціонів, проведених на Хмельниччині, розмір річної орендної плати за всі земельні ділянки збільшився з 107 тис. грн до 269,04 тис. гривень. Кошти отримуватимуть бюджети місцевих громад Хмельницької області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький