UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

До бюджетів Хмельниччини уже надійшло більше 800 млн грн податків

У січні поточного року сума зборів зросла на 100 млн грн у порівнянні з попереднім роком

До бюджетів Хмельниччини уже надійшло бі…

Про це інформують в прес-службі фіскалів області, передає Depo.Хмельницький.

За підсумками січня поточного року мобілізовано до бюджетів усіх рівнів податків та зборів на суму 845 мільйонів гривень. Це на 100 мільйонів гривень, або на 13,5% більше, ніж у відповідному періоді 2018 року.

До державного бюджету спрямовано більше 350 мільйонів гривень. Податкові платежі, що формують місцеві скарбниці в регіоні, сягнули понад 490 мільйонів гривень

Збільшення обсягів надходжень, порівняно з аналогічним періодом минулого року, відбулось за всіма основними бюджетоформуючими податками і зборами.

За словами першого заступника начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області Оксани Домерат, аби вивести економіку з тіньового сектора, щоб держава мала надійних партнерів, а бізнес - гарантії планування господарської діяльності та перспективу розвитку необхідно працювати виключно в рамках правового поля та не допускати проявів тіньової зайнятості. Адже позитивного ефекту в наповненні бюджетів вдалося досягти завдяки максимальному спрямуванню зусиль на покращення якості обслуговування, створенню комфортних умов для бізнесу і громадян та високій податковій культурі і свідомій позиції платників.

Нагадаємо, податківці запровадили новий сервіс для електронного заповнення декларації про доходи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook