До 2021 року у Тернополі побудуть мегасучасний палац спорту на три тисячі глядацьких місць

У Тернополі розпочнеться будівництво багатофункціонального комплексу "Палац Спорту"

Про це інформує прес-служба Тернопільської міськради, передає Depo.Тернопіль.

Упродовж 2019-2021 років у Тернополі триватиме будівництво багатофункціонального комплексу "Палац Спорту". Цей комплекс вміщуватиме зaли для ігрових видів спорту: волейболу, футзaлу, бaскетболу, гaндболу та бадмінтону. У головному залі будуть трибуни на 3000 глядацьких місць, окрім того у цьому ж приміщенні буде знаходитися школа греко-римської боротьби.

"Ще минулого року Тернопіль виборов право на будівництво цього комплексу. Проте, у зв’язку із внесенням коректив у проектно-кошторисну документацію, його будівництво не вдалося розпочати у той же рік. Серед внесених змін – збільшення кількості місць у глядацькій залі, оскільки правила змагань міжнародного рівня передбачають їх щонайменше 3000", - йдеться у повідомленні мерії.

За словами мера Тернополя Сергія Надала, загальна вартість будівництва становитиме понад 481 млн грн, яке фінансуватиметься з міського та державного бюджетів. Нещодавно Кабінет міністрів виділив 30 мільйонів гривень на початок будівництва цього об’єкту, яке розпочнеться після завершення процедури міжнародного тендеру.

Будівництво об’єкту планується завершити до кінця 2021 року за наявності відповідного фінансування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький