Дно ставу посеред Віньковець перетворилося на пустельний пейзаж (ФОТО)

Після двох місяців, що минули від часу прориву дамби на місцевому ставку, віньковецька влада так і не почала роботи із розчищення дна

У червні в смт Віньківці внаслідок потужної зливи прорвало дамбу на місцевому ставі, передає Depo.Хмельницький.

З того часу пройшло вже майже два місяці, втім дно водойми й досі не розчищене.

На сторінках порталу "Про Віньківці і район" з'явилися світлини, на яких видно, що товстий шар намулу вже засох і потріскався, утворивши поверхню, більш схожу на пустелю.

Місцеві разом із дітлахами кинулися робити фото на фоні такого незвичного краєвиду, на висохлому дні навіть можна розгледіти сліди від коліс транспорту, яким імовірно вже й їздять по новому "атракціону".

Все б добре, якби не одне "але": тисячі мушель рідкісних річкових скойок, що жили у водоймі, після її зневоднення загинули. Дно поволі заростає травою, а лелеки та комахи виїдають залишки флори і фауни, що буяла ще недавно у ставку.

Нагадаємо, після прориву дамби, що стався 14 червня, на місце приїздили представники обласного управління водних ресурсів, а потім чекали й на експертів, які мали б виготовити проектну документацію на реконструкцію. Греблю ремонтували 10 років тому, а ствок розчищали аж 20 років тому.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook