ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Для Віньковецького районного ресурсного центру громад створили належні умови

Ресурсний центр функціонує з 2012 року, проте нове приміщення для нього облаштували лише зараз
Depo.
27 серпня 2015 18:00
ФОТО: depo.ua
Для Віньковецького районного ресурсного центру громад створили належні умови
Для Віньковецького районного ресурсного центру громад створили належні умови

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі Віньковецької РДА, сьогодні відбулося відкриття нового приміщення для районного ресурсного центру громад (РРЦРГ), що створений ще у 2012 році.

"Сьогоднішньою подією центр отримає новий поштовх до активної діяльності в інтересах громад району", - вважає голова Віньковецької райради Михайло Бойко.

Діяльність Центру має мати своїм результатом кількісне збільшення підготовлених проектів місцевого розвитку, а як наслідок розширення участі громад району в реалізації не лише проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", але й інших проектів за фінансової підтримки міжнародних донорів.

У новому приміщенні РРЦРГ усі учасники заходу змогли отримати практичні знання щодо роботи сайту ресурсного центру із сталого місцевого розвитку, фактичною складовою якого є і районний ресурсний центр, з можливостями громад в плану реалізації власних ідей через проекти місцевого розвитку.

Гостям заходу розповіли про управління проектами місцевого розвитку і можливістю отримання відповідних знань і навиків через е-курси під егідою Українсько-швейцарського проекту DESPRO та про роль органів місцевого самоврядування у співпраці з РРЦРГ.

Після завершення заходу відбувся практичний тренінг "Впровадження мікропроектних пропозицій. Спільне оцінювання" із сільськими головами і керівниками громадських організацій громад-учасників проекту МРГ-ІІІ з питань практичної реалізації проектів.

Більше про розвиток громад - на khm.depo.ua.