Для хмельницьких директорів шкіл діятимуть нові правила

Нові керівники хмельницьких шкіл мають достойно себе показати, щоб не піти вслід за попередниками
Для хмельницьких директорів шкіл діятимуть нові правила
Для хмельницьких директорів шкіл діятимуть нові правила

В кожній третій школі Хмельницького замінили керівника, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Всім".

Така заміна керівників продовжиться наступного року, коли збіжить термін контрактів ще кількох десятків керівників.

 Начальник управління освіти Роман Миколаїв озвучив вимоги до їхньої діяльності: "Найперше - це ефективне використання бюджетних коштів. Ми повинні побачити результат. Друга вимога – суттєве зниження фактів отримання неправомірної винагороди. Адже в місті занадто багато розмов, що в освіті усе можна купити. Третя вимога - надання якісної освітньої послуги. Треба припинити репетиторство в школі".

На сесії міської ради буде затверджуватись стратегія розвитку освіти. За словами начальника освіти відповідно до виконань цієї стратегії будуть прийматися кадрові рішення, які стосуватимуться керівників, в яких будуть завершуватися контракти.

Через три місяці новопризначені очільники звітуватимуть перед громадою по тим вимогам, що управління перед ними поставило. А також звітуватимуть про вирішення конфліктних ситуацій, які є практично в кожній школі.

Якщо випробувальний термін буде пройдено достойно, людина працює далі. Як ні – писатиме заяву за власним бажанням. Кожен випадок буде розглядатися окремо. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та