Для будівництва обходу Тернополя викупили 51% необхідних земель
Прокладання автошляху, що з'єднає дві міжнародні траси М-19 та М-12, фінансує будівництво Європейський інвестиційний банк
- Хмельницький
-
12 січня 2021 15:55

Про це інформують в пресслужбі САД області, передає Depo.Тернопіль.
Північно-східний обхід Тернополя – автошлях І технічної категорії з чотирьма смугами руху, будівництво якого дозволить розвантажити вулиці обласного центру від транзитного транспорту та покращити безпеку руху. Він з’єднає населені пункти Шляхтинці та Смиківці і дві міжнародні траси М-19 та М-12. Фінансує будівництво Європейський інвестиційний банк.
Землевідведення – важливий етап підготовки до будівництва Північно-східної ділянки обходу м.Тернопіль, котрий розпочали у 2020 році. Кошти на компенсацію громадянам виділив Уряд. 29 земельних ділянок з 56 вже викуплено. Вони розташовані на території Байковецької та Великобірківської ОТГ. Процедуру викупу землі проводить Тернопільська ОДА.
9 ділянок, площею 7,8 га викуплено на місці, де зводитимуть багаторівневу транспортну розв’язку (примикання Північно-східного обходу Тернополя до км 315+629 автошляху М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече).
Натомість на місці викуплених 10,9 га (20 ділянок) пролягатиме дорога І технічної категорії з 4 смугами руху.
Викуп землі продовжуватиметься у 2021 році. Наступним етапом стане оголошення державних закупівель на будівництво дороги та розв’язки на умовах Європейського інвестиційного банку. Тендери будуть міжнародними, тому замовником стане не Служба автомобільних доріг, а Укравтодор.
Нагадаємо, до 30-річчя Незалежності України збудують нову дорогу М-30.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:43iPhone 16 очима професійного фотографа: чи вартує своїх грошей? Інновації
- 12:53 На хабарі за встановлення групи інвалідності погорів лікар з Хмельниччини: Під час обшуку в нього знайшли мільйони готівкою ФОТО
- 20:17На Тернопільщині зіткнулися вантажівка й легковик: Четверо смертей (ФОТО) ФОТО
- 13:15Стало відомо про одного загиблого через нічний удар по Хмельниччині
- 12:56У Хмельницькому затримали чоловіка, що розгулював містом із бойовою гранатою
- 12:12На Хмельниччині під час потужної грози блискавка уразила будинок молитви (ФОТО, ВІДЕО) ФОТО Відео
- 08:40Вночі ворог атакував Хмельниччину: Що відомо
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 18:18 Особливості отримання виготовленого закордонного паспорта дитини: деталі
- 11:28В Хмельницькому затримали тернополянина, що організував бізнес на ухилянтах ФОТО
- 10:03"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 12:26На Хмельниччині змінюють порядок оголошення повітряних тривог
- 09:41ППО знешкодила вночі 117 з 157 дронів, запущених по Україні
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 13:17Стріляв у сусіда: У Хмельницькому затримали молодика, що поранив чоловіка
- 11:08Майже пів сотні дронів збили сьогодні над Хмельниччиною, - ОВА
- 10:39 Цієї ночі Хмельниччина була в епіцентрі ворожих повітряних атак
- 12:08Хмельничанин, бажаючи похизуватися перед подругою, підірвав гранату у квартирі