ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дива не сталося: люстраційна комісія з Мін'юсту поки не бачить порушень

Перевіряльники, що приїхали перевіряти область на предмет виконання закону України "Про очищення влади", оголосили перші результати
Depo.
11 серпня 2015 18:17
ФОТО: depo.ua
Дива не сталося: люстраційна комісія з Мін
Дива не сталося: люстраційна комісія з Мін'юсту поки не бачить порушень

Як повідомила на зустрічі з журналістами директор департаменту Мін'юсту з питань люстрації Тетяна Козаченко, в області не виявили осіб, які автоматично підлягають під дію закону, передає Depo.Хмельницький.

До кінця тижня до комісії мають ще надійти відповіді з районів про наявність чи відсутність там таких посадовців.

"Відповідно до посад, зазначених в Законі "Про очищення влади", таких осіб не виявлено. Керівники відповідних державних органів повинні будуть зазначити за конкретними критеріями, чи є в них такі особи, чи немає, і зроблять це за власним підписом. Таким чином вони будуть нести повну відповідальність, якщо дадуть недостовірні дані", - зазначила Тетяна Козаченко.

Козаченко вразило те, що на Хмельниччині не було відкрито жодного кримінального провадження і не відбулося жодного затримання працівників МВС і прокуратури. Від Революції гідності було звільнено всього 7 правоохоронців, 6 з яких - працівники ДАІ, які складали штрафи на активістів Автомайдану.Київська комісія запевнила, що керівники місцевих органів влади звільнились за власним бажанням, відповідно на жодній посаді, які підпадають під закон про очищення , нема кого люструвати.

Загалом, Хмельницька область - перша, куди КабМін направив люстраційну перевірку. Парадокс у тому, за словами членів комісії, що попри всю активність, громадяни практично не звертались стосовно питань люстрації до органів влади.

Детальніше про результати роботи комісії з питань люстрації читайте на Depo.Хмельницький