Діти з Луганщини знову відпочивають у хмельницькому "Березі надії"

З міста-побратима Старобільська приїхало 25 школярів
Depo.
3 серпня 2016 13:59
ФОТО: depo.ua
Діти з Луганщини знову відпочивають у хмельницькому "Березі надії"
Діти з Луганщини знову відпочивають у хмельницькому "Березі надії"

Друга група дітей з Луганщини приїхала на відпочинок у Хмельницький, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту мерії.

25 обдарованих юнаків і дівчат, кращих юних спортсменів з міста Старобільськ Луганської області, прибули у Рекреаційний центр сімейного типу "Берег надії", що у Летичівському районі. Тут вони проводитимуть свої літні канікули.

"Таку можливість дітям із прифронтової зони Луганської області надала Хмельницька міськрада, виділивши кошти на путівки з міського бюджету. Оздоровлення дітей відбувається в рамках угоди про дружбу та співпрацю між містами Хмельницький та Старобільськ й програми співдружності "Схід і Захід разом," - йдеться в повідомленні.

Старобільчани разом із місцевими дітьми візьмуть участь у різноманітних конкурсах, вікторинах, спортивних змаганнях, а також розважально-виховних заходах, присвячених Дню безпеки життєдіяльності, які відбуватимуться у таборі.

Крім цього, тут вони готуватимуться до майбутніх спортивних змагань, адже займаються легкою атлетикою. А ще на них чекають різноманітні цікаві екскурсії. Зокрема, дітям планують показати історичні місця Меджибожа, Летичева, Кам’янця-Подільського та фонтани у Вінниці, після чого вони завітають до Хмельницької міської ради.

У Рекреаційному центрі «Берег надії» у липні цього року уже відпочило 30 дітей із Старобільська Луганської області.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та