ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Діти Ізяславщини продемонстрували прагнення до миру велопробігом

Одним лише велопробігом не обмежилися, додавши до програми заходу вшанування пам'яті загиблих в АТО земляків
Depo.
22 вересня 2015 12:54
ФОТО: depo.ua
Діти Ізяславщини продемонстрували прагнення до миру велопробігом
Діти Ізяславщини продемонстрували прагнення до миру велопробігом

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі Ізяславської РДА, в рамках заходів з відзначення Дня миру, 21 вересня група учнів та педагогів Білівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, дитячий садок" здійснила велопробіг.

Діти Ізяславщини продемонстрували прагнення до миру велопробігом - фото 1

Головною його метою була демонстрація прагнення миру та злагоди всіх жителів Ізяславщини.

У рамках заходу декілька десятків велосипедистів закладу спільно із своїми педагогами проїхалися вулицями свого села та міста Ізяслав. Велопробігу на заваді не став навіть невеликий дощ.

Діти Ізяславщини продемонстрували прагнення до миру велопробігом - фото 2

Під час перебування в Ізяславі учасники велопробігу відвідали навчальні заклади, що носять імена загиблих ізяславчан - героїв АТО.

Колектив Ізяславського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2, ліцей" ім. О.Кушнірука підготував для учнів та педагогів Білівського НВК відео-презентацію про своїх колишніх учнів - учасників антитерористичної операції на сході України: Героя України Олександра Петраківського та Олександра Кушнірука, ім'я якого носить навчальний заклад.

Діти Ізяславщини продемонстрували прагнення до миру велопробігом - фото 3

В Ізяславському НВК "ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія" учасники велопробігу оглянули експозицію, присвячену випускнику закладу, офіцеру Збройних Сил України Миколі Микитюку, який загинув в ході проведення антитерористичної операції на сході України.

Також колективом Ізяславського НВК № 5 було проведено екскурсію до музею Олега Онищука та уродженців Ізяславського району, які загинули в Афганістані.

Під час візиту до Ізяславської ЗОШ І-ІІ ст. № 4 ім.В.Кобернюка білівчани оглянули тематичну експозицію, присвячену Василю Кобернюку, випускника школи, який загинув на сході України, захищаючи її свободу та територіальну цілісність, і чиє ім'я носить навчальний закладі.

У кожному із відвіданих навчальних закладів учасники велопробігу поклали квіти до меморіальних дошок на честь загиблих в ході антитерористичної операції на сході України випускників шкіл.

Більше про патріотичні акції - на khm.depo.ua