Діти АТОвців у Старокостянтинові оволодівали майстерністю писанкарства

Близько сорока дітей військовослужбовців Старокостянтинівського гарнізону вдруге долучились до майстер-класу

У Старокостянтинівському гарнізонному будинку офіцерів відбувся майстер-клас з розпису пасхальних писанок, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією офіцера відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони Сергія Жмурка.

Близько сорока дітей військовослужбовців Старокостянтинівського гарнізону вдруге долучились до його проведення. Ініціатором та організатором заходу виступив військовий капелан бригади тактичної авіації імені Петра Франка, настоятель парафії Святої Ольги Української греко-католицької церкви Юрій Ланик.

"Це вже друге заняття з розмальовуванню великодніх писанок. Метою нашого заходу є підтримання народних традицій та залучення дітей до творчості," - зазначив отець Юрій.

Секретами розпису святкових писанок з дітворою ділилась волонтер Громадської організації СУМу Анастасія Бевза. Дітей ознайомили з різними методиками писанкарства, зокрема зосередились на розписі воском. За дві години занять діти отримали потужний енергетичний заряд і ділячись враженнями від майстер-класу з гарним настроєм вирушили додому.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький