Діти атомників Хмельниччини ціле літо відпочивають на Закарпатті

Цього тижня відправилася вже п'ята група
Depo.
11 серпня 2016 14:50
ФОТО: depo.ua
Діти атомників Хмельниччини ціле літо відпочивають на Закарпатті
Діти атомників Хмельниччини ціле літо відпочивають на Закарпатті

Нетішинська дітлашня проходить оздоровлення в літньому таборі "Водограй" на Закарпатті, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт ХАЕС.

Загалом, за літній період у цьому таборі відпочило 250 школярів з міста атомників.

Цьогоріч для дітей працівників атомної станції було запропоновано оздоровлення у трьох таборах відпочинку. Вже понад 15 років діти працівників Хмельницької АЕС із задоволенням проводять частину літніх канікул у таборі відпочинку "Агатівка" на Рівненщині, який є надійним багаторічним партнером енергетичного підприємства. Мали змогу оздоровитись та пройти військово-спортивний вишкіл юнаки та дівчата міста-супутника Хмельницької АЕС у таборі "Форпост-десант", який створено на базі спортивного клубу "Пульсар". У таборі навчали юних патріотів рукопашному бою, подоланню смуги перешкод, парашутно-десантному спорту, дайвингу, поводженню зі зброєю, наданню першої допомоги та загалом виживанню в польових умовах.

"Цьогоріч у літніх таборах відпочило 374 дитини працівників атомної станції. Після приїзду останніх відпочивальників проведемо анкетування серед батьків, діти яких відпочивали у даних таборах, - каже заступник голови профспілкового комітету ВП ХАЕС Віталій П’ятковський. - Рекомендації та зауваження будуть враховані для подальшого покращення відпочинку дітей атомників."

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та