Діти атомників Хмельниччини ціле літо відпочивають на Закарпатті

Цього тижня відправилася вже п'ята група
Діти атомників Хмельниччини ціле літо відпочивають на Закарпатті
Діти атомників Хмельниччини ціле літо відпочивають на Закарпатті

Нетішинська дітлашня проходить оздоровлення в літньому таборі "Водограй" на Закарпатті, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт ХАЕС.

Загалом, за літній період у цьому таборі відпочило 250 школярів з міста атомників.

Цьогоріч для дітей працівників атомної станції було запропоновано оздоровлення у трьох таборах відпочинку. Вже понад 15 років діти працівників Хмельницької АЕС із задоволенням проводять частину літніх канікул у таборі відпочинку "Агатівка" на Рівненщині, який є надійним багаторічним партнером енергетичного підприємства. Мали змогу оздоровитись та пройти військово-спортивний вишкіл юнаки та дівчата міста-супутника Хмельницької АЕС у таборі "Форпост-десант", який створено на базі спортивного клубу "Пульсар". У таборі навчали юних патріотів рукопашному бою, подоланню смуги перешкод, парашутно-десантному спорту, дайвингу, поводженню зі зброєю, наданню першої допомоги та загалом виживанню в польових умовах.

"Цьогоріч у літніх таборах відпочило 374 дитини працівників атомної станції. Після приїзду останніх відпочивальників проведемо анкетування серед батьків, діти яких відпочивали у даних таборах, - каже заступник голови профспілкового комітету ВП ХАЕС Віталій П’ятковський. - Рекомендації та зауваження будуть враховані для подальшого покращення відпочинку дітей атомників."

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та