Дітей з вадами психіки повернуть у звичайні школи

З нового навчального року дітей із затримкою психічного розвитку переведуть у загальноосвітні школи
Depo.
27 жовтня 2016 10:15
ФОТО: depo.ua
Дітей з вадами психіки повернуть у звичайні школи
Дітей з вадами психіки повернуть у звичайні школи

Дітей із затримкою психічного розвитку переведуть у звичайні школи,повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Міносвіти.

Відповідну постанову було затверджено сьогодні, 26 жовтня, на засіданні Кабінету Міністрів України.

З 1 вересня 2017 припинять набір учнів на підготовчі і перші класи спеціальних шкіл (шкіл-інтернатів) і забезпечені умови для навчання цих дітей у спеціальних чи інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів.

Передбачається, що вже до 2022 року всі українські діти, які навчаються в спеціальних школах (школах-інтернатах) для дітей з затримкою психічного розвитку, поступово перейдуть на навчання у загальноосвітні навчальні заклади.

"Це допоможе забезпечити рівний доступ до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами, буде сприяти їх успішному навчанню, розвитку і соціалізації. Крім того, вони отримають можливість отримувати освіту, проживаючи в сім'ї.
Перед тим, як перейти на навчання у загальноосвітні заклади, ці діти будуть вчитися в спеціальних підготовчих класах, а вже потім перейдуть в спеціальні та інклюзивні класи загальноосвітніх навчальних закладів, де будуть розвиватися разом із звичайними дітьми", -йдеться у повідомленні.


Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та