Директора освітнього закладу з Тернопільщини оштрафували за корупцію

Очільник школи-гімназії встановлював собі доплати, за що й поплатився

Директора школи-гімназії притягнуто до адміністративної відповідальності за встановлення собі доплат в умовах конфлікту інтересів, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби облпрокуратури.

Працівники УЗЕ в області ДЗЕ НП України за погодженням з прокуратурою області склали та направили до суду протоколи стосовно директора школи-гімназії одного з районів за фактом неповідомлення ним у встановленому законом порядку та строки про реальний конфлікт інтересів та прийняття рішення в умовах такого конфлікту.

"Директор освітнього закладу під час вирішення питання про доплати працівникам гімназії, вписав і себе у відповідний наказ, не повідомивши про це свого безпосереднього керівника. Своїми діями освітянин порушив вимоги ст.28 Закону України "Про запобігання корупції", - кажуть правоохоронці.

За обґрунтованої та послідовної позиції прокурорів у судовому засіданні директора школи-гімназії визнано винним та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, депутатка з Тернопільщини отримала штраф за приховування конфлікту інтересів. Обраниця проголосувала за виділення землі своєму чоловікові.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький