Деякі категорії кам'янчан отримають безкоштовну стоматологічну допомогу

На сесії Кам'янець-Подільської міськради визначили перелік осіб, яких стоматологи обслуговуватимуть безкоштовно
Depo.
17 вересня 2016 14:42
ФОТО: depo.ua
Деякі категорії кам
Деякі категорії кам'янчан отримають безкоштовну стоматологічну допомогу

Депутати Кам'янецької міськради на сесії затвердили перелік категорій населення, які будуть забезпечуватися гарантованою державою безоплатною стоматологічною допомогою, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу мерії.

Проектом рішення передбачено, що безкоштовно послугами стоматологів  мають право користуватися діти. А також такі пільгові категорії населення, як:
учасники бойових дій, війни та інваліди війни відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"; вдова (вдівець) особи з особливими заслугами перед батьківщиною; особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи відповідно до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"; діти-інваліди відповідно до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні"; багатодітні сім'ї; жертви нацистських переслідувань.

Цим рішенням визначено також категорії, які мають право на відшкодування 50% вартості стоматологічних послуг. Це - члени сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни; ветерани військової служби; інваліди загального захворювання.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт