Деякі категорії кам'янчан отримають безкоштовну стоматологічну допомогу

На сесії Кам'янець-Подільської міськради визначили перелік осіб, яких стоматологи обслуговуватимуть безкоштовно
Деякі категорії кам
Деякі категорії кам'янчан отримають безкоштовну стоматологічну допомогу

Депутати Кам'янецької міськради на сесії затвердили перелік категорій населення, які будуть забезпечуватися гарантованою державою безоплатною стоматологічною допомогою, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу мерії.

Проектом рішення передбачено, що безкоштовно послугами стоматологів  мають право користуватися діти. А також такі пільгові категорії населення, як:
учасники бойових дій, війни та інваліди війни відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"; вдова (вдівець) особи з особливими заслугами перед батьківщиною; особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи відповідно до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"; діти-інваліди відповідно до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні"; багатодітні сім'ї; жертви нацистських переслідувань.

Цим рішенням визначено також категорії, які мають право на відшкодування 50% вартості стоматологічних послуг. Це - члени сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни; ветерани військової служби; інваліди загального захворювання.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт