ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Десятирічна співпраця між ДСНС та ОБСЄ дала початок новому спільному проекту

Уряд Німеччині - єдиний донор, виділяє близько 995 тис. євро на його реалізацію
Depo.
31 липня 2015 08:45
ФОТО: depo.ua
Десятирічна співпраця між ДСНС та ОБСЄ дала початок новому спільному проекту
Десятирічна співпраця між ДСНС та ОБСЄ дала початок новому спільному проекту

30 липня відбулася презентація спільного проекту ДСНС України та ОБСЄ "Допомога урядові України в очищенні території на Сході України від залишків війни" повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу відомства.

Реалізація Проекту триватиме півтора роки. Впродовж цього часу ініціатор - Уряд Німеччині виділить близько 995 тис. євро задля закупівлі сучасного обладнання для піротехніків ДСНС. На сході України сапери мають провести роботи з розмінування та очищення територій від боєприпасів. Також проводитимуться тренінги  щодо використання даного обладнання у роботі.

"Очищення території України від вибухонебезпечних предметів є одним із пріоритетних завдань для ДСНС. Проте якщо раніше піротехнічні підрозділи Служби знешкоджували лише залишки минулих війн, то сьогодні, працюючи на сході держави, вони мають справу з сучасними боєприпасами, для знешкодження яких необхідне новітнє оснащення" - зазначив Голова ДСНС України Микола Чечоткін.

  Джеффрі Ерліх, Головний менеджер проектів ОБСЄ в Україні, зауважив, що співпраця між ДСНС та ОБСЄ триває вже майже 10 років, починаючи з 2006 року.
"За цей час ми передали до ДСНС різноманітне обладнання для проведення робіт з розмінування, у тому числі для очищення акваторій від боєприпасів. Саме тому Проект, що реалізовуватиметься наразі, є продовженням тривалої, плідної та продуктивної співпраці", - сказав Джеффрі Ерліх.

Заступник Посла ФРН в Україні Вольфган Біндзайль зазначив, що Уряд Німеччини - єдиний донор Проекту,тому докладе максимум зусиль задля того, аби всі поставлені завдання були реалізовані. Адже це сприятиме покращенню ситуації у Донецькій та Луганській областях, а головне - гарантуватиме безпеку мирних мешканців.

Більше про міжнародну співпрацю читайте на Depo.Хмельницький.