ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Десять негараздів, які чекають на трудоголіка

Деякі люди живуть для того, щоб їсти, а деякі – для того, щоб працювати
Depo.
15 березня 2016 13:01
ФОТО: depo.ua
Десять негараздів, які чекають на трудоголіка
Десять негараздів, які чекають на трудоголіка

Трудоголізм шкодить здоров’ю, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ks.ridna.

Це довели чисельні дослідження в різних країнах світу показали., що трудоголізм шкодить. Надмірна працьовитість. призводить до таких наслідків, як деепресія, передчасне старіння, інфаркти, стреси та інше.

Дослідження показують, що трудоголіки, незалежно від рівня їх професійного успіху, значно частіше стають жертвами депресій в якийсь період свого життя. Можливо, це відбувається тому, що такі люди розуміють порожнечу свого самотнього життя і безглуздість будь-яких досягнень.

 Якщо ви хочете виглядати молодше свого віку, то дотримуйтесь баланс між роботою і відпочинком.
Давно встановлено факт того, що трудоголіки більш уразливі перед певними хворобами, включаючи серцево-судинні, якщо тільки їх не захищають гени.
Статистика показує, що трудоголіки рідко бувають успішними в особистому житті. До тих пір, поки ви не оціните емоційну підтримку сім’ї, вам буде важко підтримувати ці відносини.

Одержимі роботою люди відчувають сильний стрес. Хронічний стрес стає величезною загрозою для здоров’я.
У трудоголіків хвороби зору зустрічаються значно частіше.
Можливо, чарівні пігулки на кшталт віагри і допоможуть відчувати себе більш впевненими в ліжку, але трудоголікам іноді буває мало навіть цих препаратів. Їх мозок націлений виключно на роботу, а не на романтичну сторону життя.
Коли кар’єра складається добре, то трудоголіки виглядають більш щасливими, ніж звичайні люди, але в разі невдачі вони відчувають сильні оглушення, розгубленість і агресію.

Наукою не встановлено прямого зв’язку між ОКД і трудоголізмом, однак ризик виникнення цього розладу може вирости, якщо ви не будете мати нічого в своєму житті крім роботи.

Якщо ви використовуєте свій розум регулярно, то він стає набагато гострішим. Але необхідно робити перерви, щоб підтримувати його свіжість і креативність.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький