UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Десять днів перевірятимуть готовність систем захисту Хмельниччини до надзвичайних ситуацій

Оцінюватимуть реальний стан справ щодо готовності територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту до дій за призначенням

Десять днів перевірятимуть готовність си…

На Хмельниччині розпочалася комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДСНС області.

Комплексна перевірка триватиме з 13 до 23 серпня.

Проаналізують стан виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльність аварійно-рятувальних служб та діяльність Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області. Очолив комісію заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький.

Члени комісії перевірять роботу органів влади, підприємств, установ і організацій, а також спеціалізованих служб цивільного захисту на предмет готовності реагувати на виникнення надзвичайних ситуацій, стан інженерного, медичного, біологічного та хімічного захисту населення, систему здійснення оповіщення тощо.

Основною метою перевірки є оцінка реального стану справ щодо готовності територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту до дій за призначенням.

Нагадаємо, нещодавно владі Хмельницького району влаштували надзвичайну подію для перевірки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook