Десант з тернопільських депутатів і чиновників їде інспектувати Лавру

Тернопільські депутати та чиновники ідуть перевіркою на промосковську Почаївську Лавру
Depo.
13 липня 2016 10:16
ФОТО: depo.ua
Десант з тернопільських депутатів і чиновників їде інспектувати Лавру
Десант з тернопільських депутатів і чиновників їде інспектувати Лавру

Тернопільські депутати та чиновники їдуть з перевіркою у Почаївську Лавру, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облради.

Днями відбулося засідання постійної комісії з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства Тернопільської обласної ради.

Депутати розглянули звернення відокремленого підрозділу громадської організації "Всеукраїнська організація Самооборона Майдану" у Тернопільській області від 02 червня 2016 року № 27 щодо створення тимчасової комісії Тернопільської обласної ради.

Обговоривши звернення відокремленого підрозділу громадської організації "Всеукраїнська організація Самооборона Майдану" у Тернопільській області від 02 червня 2016 року № 27, постійна комісія вирішила рекомендувати Тернопільській обласній раді створити тимчасову контрольну комісію Тернопільської обласної щодо перевірки законності передачі храмового комплексу в м. Почаєві УПЦ Московського патріархату.

До складу рекомендованої комісії пропонується уповноваженим представникам депутатських фракцій у Тернопільській обласній раді делегувати по одному представнику від фракції.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький