UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Держпідприємство на Хмельниччині отримає понад 900 га землі завдяки прокурорам

За втручання прокуратури Хмельниччини землі вартістю майже 30 млн грн будуть повернуті у користування державного підприємства

Держпідприємство на Хмельниччині отримає…

Про це інформує прес-службу облпрокуратури, передає Depo.Хмельницький.

Шепетівська місцева прокуратура встановлила, що між державним та приватним підприємствами укладено договір, предметом якого став обробіток земельної ділянки площею майже 905 га вартістю більше 30 млн грн.

Водночас, незважаючи на те, що державне підприємство входить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України, правочин відбувся без відповідного погодження органу центральної влади, за відсутності на те відповідних підстав та повноважень.

Крім того, виявлено, що підприємствами вчинено удаваний правочин з метою приховування орендних відносин, що реально виникли між ними.

У зв'язку із цим, діючи на захист інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з вимогами визнати вказану угоду недійсною.

Як повідомив керівник Шепетівської місцевої прокуратури Іван Комар, господарським судом Хмельницької позовні вимоги прокуратури підтримано та позов задоволено.

Відтак, завдяки втручанню прокуратури, зазначені землі підлягають поверненню державному підприємству.

Нагадаємо, за втручання прокуратури Хмельниччини бюджет обласного центру отримає 150 тис грн щорічно.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook