ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Держфінінспекція виявила фінансові порушення на суму майже 1,2 мільйона гривень

Чотирьох посадових осіб господарства "Водоканал" міста Старокостянтинів притягнуто до адміністративної відповідальності
Depo.
22 серпня 2015 09:31
ФОТО: depo.ua
Держфінінспекція виявила фінансові порушення на суму майже 1,2 мільйона гривень
Держфінінспекція виявила фінансові порушення на суму майже 1,2 мільйона гривень

Держфінінспекція Хмельниччини провела ревізію підприємства водопровідно-каналізаційного господарства "Водоканал" Старокостянтиніва, повідомляє Depo.Хмельницький, із посиланням на прес-службу Хмельницької ОДА та виявила фінансових порушень на суму майже 1,2 мільйона гривень.

Підприємство надавало необґрунтовані субсидії та пільги населенню на загальну суму 598,61 тис. грн, витрати на які відшкодовані за рахунок бюджетних коштів.
Як йдеться в повідомленні, кошти в сумі 300 тисяч гривень, які надійшли з міського бюджету на поповнення статутного фонду для капітальний вкладень, всупереч законодавству використано на інші цілі, а саме на сплату податків та єдиного соціального внеску і на оплату вартості споживчої електроенергії.

Також підприємство оплатило вартість виготовлення технічної документації, яка фактично відсутня, на загальну суму 105,36 тисяч гривень.
Внаслідок невжиття заходів щодо своєчасного стягнення дебіторської заборгованості, яка виникла через несвоєчасну сплату платежів за водопостачня і водовідновлення та по якій сплив термін її стягнення, підприємством втрачено доходи на суму 85,06 тис. гривень.

 Чотирьох посадових осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності та проінформовано правоохоронні органи.

Про правопорушення та покарання читайте на Depo.Хмельницький.