Державні аудитори виявили на Хмельниччині порушень на понад 7 млн.грн

Більшість порушень призвели до значних втрат державних коштів

Державні аудитори виявили на Хмельниччин…

Працівники Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області впродовж минулого року провели два десятка ревізій, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ОДА.

Під час ревізій 20 органів соціального захисту населення регіону виявили фінансових порушень більше як на 7,2 млн грн, в тому числі 6,9 млн грн – порушення, що призвели до втрат бюджетних коштів.

Серед порушень - незаконне використання більш як трьох мільйонів бюджетних гривень внаслідок зайвого перерахування управліннями соціального захисту населення коштів субсидій для відшкодування населенню витрат на оплату ЖКП, зайво виплачена допомога внутрішньо-переселеним особам (2,6млн.грн), неповернення газопостачальним підприємством суми невикористаної протягом опалювального сезону субсидії та безпідставного призначення субсидій громадянам тощо.

За результатами вжитих аудиторами в ході ревізій заходів усунули порушень на загальну суму 2,7 млн гривень.

Матеріали 12 ревізій передали правоохоронним органам, якимиі за наслідками розгляду розпочали 3 кримінальних провадження та вручили одне письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook