Депутати Волочиської райради погрожують столичним високопосадовцям "самообороною"

Про створення загонів самооборони із місцевих жителів та активістів пишуть обранці керівництву держави
Depo.
30 вересня 2016 21:22
ФОТО: depo.ua
Депутати Волочиської райради погрожують столичним високопосадовцям "самообороною"
Депутати Волочиської райради погрожують столичним високопосадовцям "самообороною"

Звернення не перетворювати Волочиськ "у містечко з урізаними правами та можливостями" направили депутати райради першим особам держави, а заодно і свому нардепу, повідомляє Depo.Хмельницький.

Депутатське колективне звернення, до слова, вже друге - спрямували Порошенку, Парубію, Турчинову, Гройсману, Авакову та Лабазюку.

"Ми,  депутати Волочиської районної ради Хмельницької області, вже вдруге звертаємося до Вас та висловлюємо керівництву держави рішучий протест проти перетворення нашого міста  Волочиськ у містечко з урізаними правами та можливостями," – почитають лист місцеві обранці.

Причиною обурення є реорганізація, як кажуть депутати, повноцінних раніше структур податкової, контрольно-ревезійного управління, прокуратури та інших.

Тепер у районі, переживають автори листа, не буде й повноцінної поліції.

За реформою в районі створено Волочиське відділення поліції Городоцького ВП ГУ НП в Хмельницькій області.

"Ця структура дуже мало чисельна (64 атестованих посад, з яких 29 неукомплектовані. До реорганізації у Волочиському районному відділі міліції було 82 посади рядового та начальницького складу), - йдеться в зверненні. - Відсутність необхідної кількості поліцейських негативно відображається на забезпеченню охорони громадського порядку, та боротьби із злочинністю."

А ще йдеться і про особливість: "Місто межує з Тернопільською областю, в свій час це було прикордоне містечко. Криміногенна  обстановка в районі  за останній рік суттєво ускладнилася.  

У місті в такий складний час немає жодного силового утворення, адже військові частини, які тут знаходилися, ліквідовано вже давно. У випадку надзвичайного стану нас нікому буде захистити.

Залізнична станція Волочиськ є  важливим стратегічним об'єктом яка в час фактичної війни в країні потребує посиленого захисту."

І далі в такому ж дусі: "Через Волочиський район та місто проходить автомагістраль державного значення Умань-Краковець, Південно-Західна залізниця з постійним інтенсивним рухом, газопровід "Дружба", нафтопровід "Одеса – Броди". Крім цього на території району розташовані такі стратегічні об’єкти: 1 залізничний та 2 автомобільні мости міжнародного сполучення, філіал заводу "Мотор Січ", 2 потужні елеватори, цукровий завод та інші підприємства, які потребують посиленої уваги з боку правоохоронних органів."

А далі конкретні вимоги, що почасти нагадують погрози: "Вимагаємо врахувати думку територіальної громади Волочиського району та створити у місті повноцінний відділ поліції; прискорити укомплектування вакантних посад; забезпечити правоохоронцям гідні зарплати та соціальний захист їх сімей.

В разі, якщо керівництво держави не дослухається до вимог громади Волочищини, які викладені в зверненні Волочиської районної рад, ми будемо вимушені  негайно розпочати створення загонів самооборони із місцевих жителів та активістів." 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт