Депутати від Тернопільщини об'єднались у Верховній Раді

Задля вирішення проблеми краю та покращення добробуту, деутати Тернопілля створили міжфракційне депутатське об’єднання

Депутати від Тернопільщини об'єднались у…

Депутати від області, які пройшли до парламенту в результаті останніх виборів, прийняли рішення про створення міжфракційного депутатського об’єднання "Тернопільщина", повідомляє Depo.Тернопіль з посиланням на газету "Тернополяни".

Народні обранці розповідають, що це необхідно для того, аби разом вирішувати проблемні для свого краю питання, а отже — покращувати добробут виборців, які довіри їм відповідальну місію.

Об’єднання "Тернопільщина" та має у своєму складі 12 нардепів. Сюди увійшли: від "Слуги народу" – Іван Калаур, Володимир Гевко, Андрій Богданець, Ігор Василів, Людмила Марченко, Святослав Юраш; від "Європейської Солідарністі" – Степан Кубів і Олег Синютка; від партії "За майбутнє" – Іван Чайківський і Тарас Батенко; від "Голосу" – позафракційний Микола Люшняк та Володимир Цабаль.

"Тепер ми ще ближче. Офіційно повідомляю ми з колегами у Верховній Раді створили міжфракційне депутатське об’єднання "Тернопільщина". Це наш перший спільний крок до покращення добробуту, швидкого розв'язання проблемних питань", – написала на своїй сторінці в мережі "Фейсбук" Людмила Марченко – "Вся Західна Україна, Тернопіль ми разом з Вами. Депутатське об’єднання налаштоване на співпрацю з іншими органами державної влади, громадськими організаціями та об'єднаннями"

Чи дійсно матимуть жителі Тернопільщини зиск з такого союзу, поки говорити рано. І чи не стане така кооперація черговими лебедем, раком і щукою, черговим розчаруванням у всьому доброму, чесному, розумному, поки не відомо.

Авідповідну заяву про створення міжфракційого депутатського об’єднання "Тернопільщина" надіслали на підпис Голові Верхоної Ради України Дмитру Разумкову.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook