Депутати Кам'янця просять в Києва "залатати" діру в 110 мільйонів гривень

Про нестачу грошей в казні на наступний рік написали столичній владі
Depo.
18 жовтня 2016 18:43
ФОТО: depo.ua
Депутати Кам
Депутати Кам'янця просять в Києва "залатати" діру в 110 мільйонів гривень

На сьогоднішній сесії міськради депутати Кам'янця написали звернення до керівництва держави з проханням допомогти коштами, повідомляє Depo.Хмельницький.

“На рівень місцевих бюджетів передаються усі видатки (крім видатків на оплату праці педагогічних працівників) по закладах освіти та видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв для закладів охорони здоров’я. Наступного року органи місцевого самоврядування вимушені будуть скорочувати фінансування важливих для громад заходів та програм”, - зазначає  міський голова Михайло Сімашкевич.

Щоб вирішити проблемне питання із фінансуванням задекларованих державою повноважень, 18 жовтня на сесії міської ради депутати прийняли звернення щодо формування міського бюджету на 2017 рік до Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та народного депутата Володимира Мельниченка.
Прохання депутати після преамбули сформовані таким чином:
"Міська рада просить:
1.    При затвердженні Державного бюджету України на 2017 рік передбачити освітню і медичну субвенції на всі поточні видатки цих галузей, як це було і в 2016 році.
2.    Передбачити на 2017 рік субвенцію з Державного бюджету міському бюджету на пільги з послуг зв’язку, інші передбачені законодавством пільги та компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян.
3.    Передбачити механізм покриття втрат місцевих бюджетів (для міст обласного значення) внаслідок прийняття рішення НКРЕКП щодо підвищення з 01.03.2016 у 2,5 рази тарифів на електроенергію для зовнішнього освітлення населених пунктів в нічний час.
4.    Передбачити на 2017 рік субвенцію з Державного бюджету міському бюджету на погашення заборгованості по різниці в тарифах.
5.    Внести зміни до Бюджетного кодексу України, збільшивши норматив зарахування до бюджетів міст обласного значення податку з доходів фізичних осіб до 75%."

Звернення щодо формування міського бюджету на 2017 рік скерували до Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та народного депутата Володимира Мельниченка.

 

 

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт