ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутати Хмельницької міськради прийняли кілька звернень до державних керівників

Жодне із звернень не було поставлено на голосування
Depo.
16 березня 2016 18:36
ФОТО: depo.ua
Депутати Хмельницької міськради прийняли кілька звернень до державних керівників
Депутати Хмельницької міськради прийняли кілька звернень до державних керівників

Міський голова Олександр Симчишин заявив, що всі вони будуть направлені адресатам, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

Тетяна Прядун запропонувала прийняти звернення щодо заборони транзиту російських вантажівок українськими дорогами. "Польща, Туреччина забороняють транзит російських фур, а Україна повним ходом надає можливість їм їздити, - заявила депутат.

Два звернення стосувалися звільнення Надії Савченко, які озвучили Олег Певнєв та Лев Бірюк. Ще одне – про пільгові перевезення, які озвучив Віталій Худецький.

Ще одне звернення стосувалося підвищення цін на газ. "Чергове зростання на 53% - це просто вже Україну добити. І без Путіна, і без кровожерливих ворогів зовнішніх у нас є свої, - заявив депутат Віталій Діденко. – Є пропозиція звернутися з застереженням до Кабінету Міністрів щодо підвищення так званої соціальної ціни на газ. Прошу вашої підтримки".

Утім, міська рада за жодне звернення не голосувала. Після того, як міський голова Олександр Симчишин запитав, чи будуть у когось заперечення, він заявив: "Надсилаємо тоді всі від міської ради. Звернення Бірюка та Певнєва об’єднаємо".

За словами голови комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами Анатолія Собка, ці звернення не є рішенням сесії, оскільки вони не були в порядку денному.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та