Депутати Хмельницької міськради перерозподілили бюджет

В приорітеті – освіта і медицина
Depo.
20 липня 2016 13:39
ФОТО: depo.ua
Депутати Хмельницької міськради перерозподілили бюджет
Депутати Хмельницької міськради перерозподілили бюджет

На черговій сесії Хмельницької міськради перерозподілили і уточнили бюджет на поточний рік, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Питання номер один – це забезпечення закладів освіти та охорони здоров'я, - каже Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. – Ми не лише декларуємо ці речі, а й максимально їх виконуємо."

Міський очільник тут акцентується на так званних "добровільних" внесках батьків у фонди шкіл та дошкільних навчальних закладів.

"Ми не просто популістично заборонили збирати кошти з батьків, а почали виділяти кошти на освітні заклади, - константує мер. – На всі школи йдуть гроші з розрахунку по 100 гривень на одного учня. Це ті самі гроші, що йшли в фонд школи, які з 1 вересня здавати вже не треба."

Намагаються у владі й винайти кошти для забезпечення містян безкоштовними ліками. Вже зараз на реанімацію і травпункт цільові гроші йдуть. А тепер депутати ще й виділили по 315 гривень на одного пацієнта в терапевтичному відділенні.

"Кожна людина повинна знати, що в місті Хмельницькому 315 гривень на ліки їй забезпечує міський бюджет," – каже Олександр Симчишин.

Разом з тим і додає, що не забувають про обладнання та інші потреби закладів.

Нагадаємо, міський голова Хмельницького вважає поточний дбюджет цілком задовільним і таким, що наближається до оцінки "добре".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та