UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Депутати Хмельницької облради звернулися до прем'єра щодо "газового" питання

На позачерговій сесії обранці ухвалили звернення щодо необхідності знизити ціну на газ і не лише

9 листопада відбулася позачергова сесія облради, на якій ухвалили звернення до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облради.

Позачергову сесію обласної ради скликали відповідно до вимог чинного законодавства і регламенту ради на звернення групи із 29 депутатів обласної ради.

Попередньо депутати опрацювали проект рішення і текст звернення на спільних засіданнях постійних комісій облради та засіданні президії, погодили напрацьований текст на узгоджувальній раді. На пленарному засіданні депутати одноголосно підтримали звернення Хмельницької обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо негайного скасування норм постанови Кабінету Міністрів України, якою підвищено ціну на газ для населення.

Окрім того, депутати прийняли звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Прем'єр-міністра України, Голови Верховної Ради України з приводу майбутнього продажу земель, підтримавши пропозицію керівника депутатської фракції Аграрної партії в обласній раді Сергія Іващука.

Нагадаємо, аналогічне звернення в Хмельницькій міськраді проголосували наприкінці жовтня - 31 присутній депутат.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook