"Деклараційна амнезія" обернулася для депутата райради з Хмельниччини штрафом

Суд вирішив покарати забудькуватого обранця грішми

Депутат Городоцької райради заплатить 17 тис. грн штрафу за те, що не задекларував квартиру, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Хмельницький міськрайонний суд визнав винним депутата Городоцького районної ради Леоніда Лук'янова у вчиненні адміністративного правопорушення ч.4 ст.172-6 КУпАП і присудив 17 тис. грн штрафу.

За матеріалами досудового розслідування, в електронній декларації за 2016 рік обранець не відобразив квартиру в Хмельницькому вартістю 227,4 тис. грн. Він став її власником ще в 2010 році.

У судовому засіданні Лук'янов свою вину не визнав. Пояснив, що, оскільки не міг користуватись комп'ютером, то на його прохання декларацію про доходи за 2016 рік подавала його донька. Депутату не було відомо про зміст поданої декларації, оскільки він не був присутній під час подання документу. При цьому підтвердив, що йому на праві власності належить квартира.

У суді донька обранця повідомила, що вона подавала декларацію і забула вказати квартиру.

В електронній декларації за 2017 рік Леонід Лук'янов таки вніс дані про хмельницьку квартиру площею 58,2 кв. м.

Нагадаємо, ще один посадовець з Хмельниччини сплатить штраф в 42,5 тис. грн за неподання е-декларації. Чоловік двічі притягався до відповідальності за ігнорування законодавства.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #суд