Де на Хмельниччині копи ловитимуть "швидкісних" порушників (КАРТА)

На трьох локаціях траси М-12 поліцейські вимірюють швидкість руху автомобілів спеціальним пристроєм TruCAM

В області патрульні фіксуватимуть швидкість автівок на трьох локаціях траси М-12 Стрий - Знам'янка, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

"Управління патрульної поліції у Хмельницькій області отримало три прилади TruCAM. Дані пристрої американські, вони пройшли сертифікацію і дозволені законодавством для вимірювання швидкісного режиму, - каже речник патрульної поліції області Роман Мартинюк.

За його словами, працюватимуть патрульні з радарами з 8:00 до 20:00 години на 300 кілометрі (поблизу села Требухівці Летичівського району) та 242 кілометрі в обох напрямках руху (поблизу села Климцівці-2 Хмельницького району), що на трасі М-12.

На цих локаціях уже встановлені дорожні знаки, які попереджають кермувальників про те, що ведеться фото-, відеофіксація порушень. Окрім того, на місці здійснення фіксації стоятимуть службові автомобілі з увімкненими маячками синього кольору.

У поліції сподіваються на зменшення кількості ДТП на трасі М-12.

Нагадаємо, згідно ч.1 ст.122 КУпАП - перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 20 км/год - тягне за собою накладення штрафу у розмірі 255 гривень. Згідно ч.3 ст.122 КУпАП - перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 50 км/год - тягне за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

Від 11 лютого на українських дорогах режим швидкості відслідковуватимуть 50 пристроїв.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький