Один з керівників поліції Хмельниччини створив злочинне угрупування, – ДБР
Управління Державного бюро розслідувань проводить слідство щодо вимагання грошей з підприємців
- Хмельницький
-
22 листопада 2019 16:53

Територіальне управління Державного бюро розслідувань у м. Хмельницькому розслідує схему з вимагання коштів під виглядом благодійної допомоги фонду сприяння поліції, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ресурс "Наші Гроші".
Члени групи, яку створив один з керівників поліції області, ділили предмети закупівлі, щоб уникати проведення процедури відкритих торгів, потім укладали договори про закупівлю, перераховували бюджетні гроші підконтрольним підприємствам, переводили кошти у готівку та привласнювали їх.
В ході фінансового аудиту та аудиту відповідності оцінки діяльності поліції в Хмельницькій області, які провів Департамент внутрішнього аудиту НПУ, факти підтвердились. Було виявлено численні порушення фінансово-бюджетної дисципліни, що призвели до втрат на суму 3,56 млн грн.
В справі також йдеться про те, що один з керівників поліції області, в квітні створив схему з використанням розрахункового рахунку "ПриватБанку" по вимаганню грошей від керівників відділів та відділень до благодійної організації "Благодійний фонд сприяння органам поліції Хмельниччини".
Керівником давались вказівки керівникам підрозділів поліції області, щоб ті "схиляли" фізичних та юридичних осіб перераховувати кошти під виглядом благодійної допомоги на рахунок Фонду.
Суд надав слідчим ДБР доступ до документації благодійного фонду, зокрема, договорів про благодійні пожертви, накладні, акти прийому-передачі, листи та інші фінансові документи, а 21 жовтня – до банківського рахунку БО "Благодійний фонд сприяння органам поліції Хмельниччини".
Стало відомо, що засновниками благодійної організації "Благодійний фонд сприяння органам поліції Хмельниччини" є:
- Ігор Бухер був радником начальника ГУНП у Хмельницькій області;
- Геннадій Домбровський – начальником сектора Укрбюро Інтерполу УМВС України в Хмельницькій області;
- Володимир Поворозник наразі депутат Хмельницької облради, пенсіонер, раніше працював в міліції.
- Микола Шпичко очолює Хмельницьку обласну організацію професійної спілки атестованих працівників внутрішніх справ України. Шпичко разом з Бухером входили до поліцейської комісії ГУ Нацполіції у Хмельницькій області, яка проводила відбір на службу в поліцію, а також конкурс для призначення на вакантні посади в поліцію.
- Ілля Логін був заступником начальника штабу УМВСУ в Хмельницькій області, у 2017 році подавав декларацію, претендуючи на посаду начальника управління Державної міграційної служби в Хмельницькій області.
Нагадаємо, що напередодні хмельницькі ДБРівці взялися за житомирських податківців, що завдали колосальних збитків державі.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:39Двоє чоловіків жорстоко зґвалтували неповнолітню на Хмельниччині ФОТО
- 21:22На Хмельниччині впала вітровимірювальна вишка, один працівник загинув, інший травмувався
- 20:23Крупа на волі: За ексголову Хмельницької МСЕК, що оскандалилася на незаконному збагаченні, врешті-решт внесли заставу
- 08:27В ніч на 10 вересня Хмельниччину атакували ракети. Завдано руйнувань, поранено трьох людей
- 08:35Вналідок вибуху гранати в Хмельницькому чоловіку відірвало руку. Є ще поранений
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:52Фатальна цигарка: На Хмельниччині в пожежі загинув власник квартири (ВІДЕО) Відео
- 10:33Сьогодні вночі Хмельниччина зазнала чергової атаки з неба
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 10:21На Хмельниччині згоріли двоє людей у власній домівці
- 16:05 Майже рік просиділа під вартою: Скандальній ексголові Хмельницької МСЕК Крупі дозволили вийти під заставу
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 19:59Наслідки атаки: Під завалами у Хмельницькому знайшли тіло чоловіка
- 08:05Хмельниччина зазнала масованої атаки ракет та дронів вночі 3 вересня ФОТО
- 20:37Молодик з Хмельниччини намагався вивезти за кордон бурштину на пів мільйона гривень (ФОТО) ФОТО
- 11:44У Хмельницькому озброєний чоловік напав на військового
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 00:23На Хмельниччині затримали підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм