Цьогоріч надходження в бюджети ОТГ Хмельниччини зросли майже на третину

На рахунках тергромад області за три квартали загалом потрапило фактично мільярд гривень

Аналіз бюджетів зробили у Хмельницькому центрі розвитку місцевого самоврядування, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

За словами радника з місцевих фінансів Хмельницького ЦРМС Наталії Любченко, 39 ОТГ області, за підсумками трьох кварталів, перевиконали свої бюджети.

"Надходження до бюджету, у порівнянні з тим же періодом минулого року, зросли на 27%. Тобто, якщо станом на жовтень 2017 року загальна сума власних надходжень до бюджетів громад області складала 778,6 мільйона гривень, то станом на жовтень цього року - 995,9 мільйона гривень. А заплановано було рівень надходжень у розмірі 940,6 мільйона гривень," - каже Наталя Любченко.

Якщо така позитивна динаміка росту власних надходжень до бюджетів збережеться, то фактична сума надходжень перевищить очікувану на майже десять відсотків.

"Це означає, що громади вчаться рахувати свої гроші, займаються оптимізацією витрат і мають за що покращувати інфраструктуру у своїх населених пунктах, купувати техніку у комунальні підприємства, а відповідно надавати своїм жителям значно кращі послуги", - зазначила радник.

Нагадаємо, за темпами формування тергромад Хмельниччина посіла друге місце в державі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький