Цьогоріч на Хмельниччині майже три сотні посадовців попалися на корупції

Кожного третього корупціонера суд вже визнав винним. Судові справи ще перебувають на розгляді

131 посадовця визнано винними у вчиненні правопорушень, пов'язаних з корупцією, про це повідомив керівник відділу протидії корупції управління захисту економіки в Хмельницькій області Андрій Лисяк під час прес-конференції "Прозорий Хмельницький: підсумки", передає Depo.Хмельницький.

Представники Хмельницької міськради, Хмельницького міськрайонного суду, ГУ Пенсійного фонду України в області, представники громадськості та преси обговорювали питання протидії корупції та відповідальності за порушення норм антикорупційного законодавства.

За словами Андрія Лисяка, з початку року було викрито 294 особи, що вчинили правопорушення, пов'язані з корупцією, за які передбачена адміністративна відповідальність. Суб'єктами адміністративної відповідальності стали посадові та службові особи різних рівнів та посад.

Відносно них склали 312 протоколів про вчинення адміністративного правопорушення, які направлено на розгляд судів. Розглянуто адміністративні справи відносно 131 особи. Рішеннями судів правопорушників оштрафовано на загальну суму майже 150 тисяч гривень.

Керівник відділу протидії корупції зазначив, що у переважній більшості посадовці порушували вимоги фінансового контролю, а саме, несвоєчасне подання е-декларації. Крім того, завідомо вносили недостовірні відомості у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; порушували обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності; не повідомляли або несвоєчасно повідомляли про суттєві зміни у майновому стані тощо.

Нагадаємо, днями отримав вирок екс-директор підприємства НААН за привласнення грошей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький