Цьогоріч "Кам'янець магічний" зібрав за сезон більше півмільйона туристів

Щороку до древнього міста все більше їздить гостей, та й щороку тут міняють туристичну концепцію

У Кам'янці завершився туристичний сезон, в місті аналізують зроблене і роблять висновки, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

"Цьогоріч Кам'янць-Подільський відвідало понад півмільйона туристів. Цю цифру ми визначили завдяки "барометру", який показує динаміку відвідування туристів нашого міста. Цим "барометром" у нас є Стара фортеця, яку цьогоріч відвідало понад 250 тисяч осіб, - каже директор департаменту гуманітарної політики міської ради Альона Кузема. - Окрім цього є туристи, які вже приїжджають до нас багаторазово і вже не відвідує Старий замок. Цю кількість ми також визначили, адже взяли інформацію у готельєрів, які розміщують у себе гостей міста. Я сміло можу говорити про ще 250 тисяч осіб."

Чиновниця зазначає, що вуличні фестивалі хоча й завершилися, проте у місті й досі продовжуються заходи у будинку культури та в музейних об'єктах міста.

Ми починаємо готуватися до новорічно-різдвяної акції "Від Миколая до Йордану", яка розпочнеться 19 грудня і завершиться 15 січня. Фестивальний календар у нас не має кінця і туристи приїжджають до Кам'янця постійно. Тому до кінця року можна більш точно говорити про кількість туристів, які відвідали місто і це може бути значно більше як півмільйона," - зазначає Альона Кузема.

Нагадаємо, туристична концепція наступного року отримала назву "Кам'янець на Поділлі - український колорит".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький