ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Цьогоріч центри зайнятості працевлаштувалися 4,5 тис. молодих людей

Майже чотири десятки молодих людей створили і свій власний бізнес

Depo.
13 серпня 2017 10:33
ФОТО: depo.ua

За направленням служб зайнятості у січні-липні 2017 року знайшли роботу 4,5 тис. осіб молодих громадян, в тому числі 2,8 тис. безробітних, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на інформацію обласного центру зайнятості.

Для розвитку й підтримки підприємницької ініціативи серед безробітних, державною службою зайнятості здійснюється фінансування виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності. Організували підприємницьку діяльність за рахунок виплати допомоги по безробіттю одноразово 36 молодих осіб.

Профорієнтаційними послугами охоплено 12,9 тис. осіб у віці до 35 років, у т.ч. 9,7 тис. безробітних. Крім того, профорієнтаційні послуги отримали 26,9 тис.осіб, які навчаються в навчальних закладах різних типів.

Професійне навчання проходили 1,3 тис. безробітних у віці до 35 років.

Однією з дієвих форм матеріальної підтримки безробітних, надання можливості закріплення на робочому місці – є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Цьогоріч у таких роботах взяли участь 776 молодих осіб.

Нагадаємо, на Хмельниччині офіційно є 12 тисяч безробітних. Більшість людей, які не мають працевлаштування - жінки та молодь.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері