Цьогоріч більш як на третину менше домогосподарств Хмельничини звернулися за субсидіями

Відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг отримували 130,4 тисяч жителів області

У листопаді 2018 р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг отримували 130,4 тис. домогосподарств, повідомили Depo.Хмельницький в облстатуправлінні.

З початку року за ними звернулось 258,8 тис. домогосподарств, що на 32% менше, ніж у січні - листопаді 2017 р. При цьому на домогосподарства в міських поселеннях припадало 58% таких звернень, у сільській місцевості - 42%.

Призначено субсидії 215,2 тис. домогосподарств, із них у міських поселеннях - 125,8 тисяч, у сільській місцевості - 89,4 тисяч. Порівняно з відповідним періодом 2017р. кількість таких домогосподарств зменшилась на 36%.

Сума субсидій, призначених домогосподарствам становила 90 млн грн.

Сума перерахованих субсидій для відшкодування витрат на оплату ЖКП організаціям, що надають домогосподарствам житлово-комунальні послуги, становила 2248,1 млн грн, що менше порівняно з відповідним періодом минулого року на 8%.

Заборгованість бюджетів за субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг перед організаціями, що надають домогосподарствам житлово-комунальні послуги, на кінець листопада становила 289,2 млн грн.

Крім цього, 26,7 тис. домогосподарств призначено субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, з них у міських поселеннях - 3 тис. домогосподарств, у сільській місцевості - 23,7 тис.

Нагадаємо, майже на 220 млн грн отримали пільг жителі Хмельниччини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook