Чотири підприємці Хмельниччини мають статус уповноваженого експортера

Більше тисячі виробників Хмельниччини користуються сертифікатам EUR.1 для експорту товарів до Європи
Depo.
25 липня 2016 17:47
ФОТО: depo.ua
Чотири підприємці Хмельниччини мають статус уповноваженого експортера
Чотири підприємці Хмельниччини мають статус уповноваженого експортера

З початку року Хмельницькою митницею ДФС підприємствам-експортерам області оформлено 1054 євросертифікати, які відповідають умовам торгівлі з країнами Європейського Союзу, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби відомства.

"Це означає, що до товарів українського походження, які експортуються до країн – членів ЄС діють преференційні ставки ввізного мита," - зазначають подільські митники.

З іншого боку перевагою використання статусу уповноваженого (схваленого) експортера є те, що для отримання тарифних преференцій український експортер товару без оформлення сертифіката з перевезення форми EUR.1 самостійно, без залучення митниці, визначає та декларує походження товарів на комерційних товаросупровідних документах, що дозволяє прискорити процедуру експорту товару. При цьому строк дії статусу схваленого експортера не обмежений у часі.

"Сьогодні ми активно впроваджуємо новітні алгоритми роботи "прозорої митниці", що позитивно позначається на налагодженні бізнес-спільнотою краю зовнішньоторгівельних зв‘язків із європейськими партнерами. А це в першу чергу надходження валюти та іноземних інвестицій на терени Хмельниччини, сталий економічний розвиток, - зауважує керівник Хмельницької митниці ДФС, доктор економічних наук Іван Бережнюк. - Впродовж півріччя митники краю забезпечили оптимальне дотримання часових нормативів при оформленні товарів, подання митних декларацій в електронному вигляді досягло рівня 97,7 відсотка."

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та