Чотири молокопереробні заводи на Хмельниччині оштрафували

Антимонопольники стверджують, що підприємства занижували вартість молока
Depo.
2 червня 2016 14:21
ФОТО: depo.ua
Чотири молокопереробні заводи на Хмельниччині оштрафували
Чотири молокопереробні заводи на Хмельниччині оштрафували

За узгодженні дії й антиконкурентні дії 4 молокозаводи заплатять штраф, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на офіційний сайт відомства.

Поведінку провідних покупців товару, що призвела до зниження закупівельних цін на молоко, визнали порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

Питання стосується заготівлі молока підприємствами: ДП "Старокостянтинівський молочний завод", ТОВ "Галіївський маслозавод" (Житомирська обл.), ПАТ "Дубномолоко" (Рівненська обл.), ПАТ "Яготинський маслозавод" (Київська обл.). Антимонопольники області наклали штраф на загальну суму 35,817 тисяч гривень.

“В населених пунктах Старокостянтинівського району у травні-липні 2015 року заготівельники молока одночасно до однакового рівня знизили закупівельні ціни на молоко від індивідуальних господарств населення. Відповідачі мають різну спеціалізацію діяльності та номенклатуру молочної продукції, різні технологічні умови її виробництва, обсяги закупівлі молочної сировини, потужності та інше. Зміни на ринках готової молочної продукції не пояснюють одночасне встановлення закупівельних цін на молочну сировину на однаковому рівні”, - інформують антимонопольники.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та