ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Члени Хмельницької ОВК повстали проти її голови

Ряд рішень, які Наталя Кострубська приймає одноосібно, обурили членів ТВК
Depo.
13 жовтня 2015 16:19
ФОТО: depo.ua
Члени Хмельницької ОВК повстали проти її голови
Члени Хмельницької ОВК повстали проти її голови

Члени ОВК на одному з останніх засіданн практично одноголосно визнали дії своєї голови такими, що не відповідають виборчому законодавству, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією НГП.

Спочатку голова Хмельницької ОВК Наталія Кострубська одноосібно прийняла рішення друкувати бюлетені на місцевому підприємстві “Поліграфіст”. Проте, за Законом України “Про місцеві вибори”, це рішення має прийматись колегіально, проте Кострубська вирішила інакше.

А потім ще й відмовилася визнавати голосування на позачерговому засіданні правомірним. У порядок денний намагались внести питання про одноосібне укладення головою договору з друкарнею, але голова відмовлялась.

Причиною тому стала кількість присутніх членів. Нещодавно помер один з членів ОВК: тепер замість 18 є лише 17. За рішення внести вищезгадане питання голосувало лише 9 осіб і голова ОВК відмовлялась визнавати це більшістю.

Зрештою, договір з ТОВ “Поліграфіст” залишається в силі. Загальна сума, що буде виділена на всю виборчу документацію області, ставноить 1 млн 60 тисяч гривень.

Комісія була змушена залишити в силі рішення, оскільки бюлетені мають бути готові за два дні, до 14 жовтня включно. До того ж, комерційних пропозицій від інших друкарень не надходило.

Та разом з тим, 10 з 11 членів ОВК, присутніх на засіданні, визнали дії голови ОВК Наталії Кострубської такими, що не відповідають вимогам Закону України про місцеві вибори, а саме ст. 75 ч.2.

 

 

 

 

 

 

За виборчими перипетіями слідкуйте на сайті Depo.Хмельницький.