Чим Аваков копів зваблював на Хмельниччині (ІНФОГРАФІКА)

Міністр внутрішніх справ презентував перший етап великої мотиваційної програми соціального забезпечення 

Сьогодні очільник силового відомства перебував в області з офіційним візитом, проте закритим для медійників, повідомляє Depo.Хмельницький.

На зустрічі з особовим складом він, як пишуть на сайті ГУНП в області, представив мотиваційну програма для поліцейських та рятувальників.

Вона складається з трьох етапів: забезпечення поліцейських житлом та підвищення заробітної плати; програма страхування; система професійного розвитку.

"Основа нашої системи - компетентний мотивований поліцейський. На першому етапі - забезпечення поліцейського житлом. Він містить чотири компоненти: перший - збільшення заробітної плати на 30%, другий - введення додаткової оплати за піднайом житла поліцейським, третє - введення системи отримання власного житла поліцейським після двох років служби на основі іпотеки до 20-річного пільгового фінансового лізингу з урахуванням повного погашення відсотків з боку міністерства та бонусного погашення до 40% лізингу МВС за вислугу років. Четвертий - внесення в парламент законопроектів, які захищають права поліцейського," - сказав Арсен Аваков.

За його ж словами, другий етап програми стосуватиметься страхування та медичного обслуговування копів, третій - сучасної професійної підготовки.

У керівництві МВС думають, що це дасть впевненість у можливості прогодувати свою родину, повагу у суспільстві.

"Ми сподіваємось, що наш соціальний проект не лише привабить нових співробітників, але й утримає діючі професійні та чесні кадри," - додає голова Нацполіції Сергій Князєв.

Нагадаємо, на початку візиту столичні високопосадовці відкрили оновлений кінологічний центр ГУНП, на базі якого готуватимуть службових собак не лише для поліції, а й інших силових структур Хмельниччини, які входять до системи МВС.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький